Pronájmy v Jizerských horách


ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona ikona

hrabetice
fotogalerieinformacevolný časlokalitaonline kamery

Orlické hory

Říčky v Orl. horách - U sv. Josefa
Říčky v Orl. horách
U sv. Josefa


Deštné v Orlických horách
Deštné v Orlických horách


Jizerské hory

Hrabětice - Jizerské
Hrabětice

Chalupa U GRANÁTU – Hrabětice (Jizerské hory)

!! Nádherné okolí,výhledy,blízkost sjezdovek i cyklostezek!!
!! K dispozici sauna,nadzemní bazén s písk.filtrací a sol.ohřevem!!

Nabízíme k pronájmu plně zařízenou stylovou krásnou horskou chalupu  v Jizerských horách  s celkovou  max.kapacitou  pro 16 osob ve 4 ložnicích,tzn .13 postelí + 3 přistýlky.¨

Nemovitost  se nachází  v části   Janova nad Jizerou – Hraběticích – přímo  u zimního střediska Severák.

Chalupa   U Granátů – je  předurčena pro ideální  dovolenou  rodinného typu,ev. pro skupinu vzájemně si blízkých  osob.Nachází se v horní části obce Hrabětice,blízko cesty  na rozhlednu Slovanka.

Soukromý pozemek  cca  1400m2  je obehnán živým plotem ze stříhaných smrků  a poskytuje jak v zimě tak v létě dostatek soukromí.Sama  chalupa  je na první  pohled  typickým  představitelem  horských stavení  této oblasti. Z jižně orientovaného zápraží  se vstupuje do malé verandy vybavené lavicí a botníkem,odtud lze vstoupit  do lyžárny,WC s umyvadlem,především však do chodby  v přízemí. Z této chodby  vedou dveře do velké roubené světnice- cca 40m2 velké,která je vybavena stylovým nábytkem,částečně novými replikami,částí renovovaným původním selským nábytkem.Je rozdělena na část  jídelní s velkým selským stolem a židlemi  a  částí sedací  před krbem a  televizí  s videorekordérem,SAT a  radiomagnetofonem- tato místnost tedy slouží především jako jídelna a  společenská prostora. Z chodby  se jde dalšími dveřmi v přízemí  do malé  cca 5m2 velké kuchyně,která je však vybavena  vším potřebným  pro  pobyt  max.16 osob/jídelní i varné nádobí,příbory,mikrovlnka,kombinovaná se grilem a horkovzdušnou troubou,kávovar,rychlovarná konvice,remoska,termosky ,lednice,mrazák atd./.3.dveře  vedou do sociálního zařízení chalupy,kde se nalézá  WC,umyvadlo,sprchový kout  a sauna  cca 3m2 velká.4.dveře  jsou do skladu paliva a  skladu  jízdních kol v letních měsících. Po strmějších schodech se stoupá do patra ,kde se nachází  TV místnost ,ze které lze vstoupit  do  celkově 4 ložnic,každé o manželském dvojlůžku  a  možné přistýlce .Jedna ložnice  je průchozí.

Vytápění  chalupy je řešeno akumulačními kamny,el.přímotopy ,olejovými radiátory , krbem a kamny na tuhá paliva/dřevo+ekobrikety/.

Chalupa  je umístěna  na Jz  svahu s krásným výhledem do údolí a na Ještěd  v klidné části střediska  Severák-Hrabětice.Poloha  chalupu  předurčuje jako místo pro ideální  zimní i letní rodinnou dovolenou.V zimě stačí pouze nazout boty před chalupou a  100m vzdálený vlek ,resp.vleky se postarají  o další.Místo je ideální  jako výchozí  bod pro  běžkaře, v létě  pro  cykloturisty.A pokud  nebude  sportu dost- nabízí  blízké okolí  tenisový kurt s umělým povrchem,vyjížďky na koních,bowling   v Bedřichově, či plavecké bazeny  v Jablonci či Liberci. Pro sportovně unavené  je alternativou  prohlídka  botanické zahrady  či ZOO v Liberci, či krásného  zámku  ve Frýdlantu.

Pokud  jsme na něco zapomněli omlouváme se, nebojte se optat.


Aktuální předpověď počasí pro lokalitu Hrabětice - Jizerské hory.
Naplánujte si dopředu svůj volný čas.

Dlouhodobá předpověď počasí

 
admin